укр

рус

  eng

 

 


Вступити до партії


Підтримка партії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Звернення про вступ до партії

Політична партія «САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА» - це команда однодумців, що спільними зусиллями прагнуть змінити обличчя влади та посилити права місцевого самоврядування. Основне гасло партії: «Заможні громади – квітуча держава».

Саме тому партія відкрита для усіх свідомих, активних та патріотично налаштованих громадян: представників різних професій і соціальних верств, які готові працювати для розв’язання проблем місцевих громад.

Партія «СУД» – це партія свідомих, відповідальних громадян та об’єднаних місцевих громад, а не бізнес-груп та олігархічних кланів. Наразі, основним завданням партії є донести мету своєї діяльності до кожної територіальної громади України. Це соціально-активні громадяни України, мешканці міст та сіл, власники будинків та квартир.

Ми запрошуємо до співпраці усіх громадян, які готові працювати над реалізацією в Україні демократичних принципів місцевого самоуправління та самоврядування. Тільки спільними зусиллями, ми можемо подбати про те, щоб наші будинки були затишними та охайними, подвір’я – чистими та квітучими, міста – безпечними та красивими, а держава – заможною та процвітаючою.

Якщо Ви поділяєте мету та завдання партії, а також хочете приймати особисту участь у громадсько-політичній діяльності партії «САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА», Вам необхідно заповнити анкету прихильника та звернутись до найближчого партійного осередку.

 


 

сайт разработан компанией создать сайт