Вступити до партії


Підтримка партії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Звернення

Правда выше любого закона. А справедливость выше правды. Но выше справедливости - милосердие. И еще выше есть. Выше милосердия есть Любовь!!!

Шановні співвітчизники!

В Україні існує понад півтори сотні партій. Однак з року в рік, хоч би кого з них ми обирали до Верховної Ради, обличчя влади залишається незмінним. Змінюються керівні прізвища, змінюються гасла й ідеологічні засади, однак влада була, є й залишається протиставленою українському суспільству, а іноді й ворожою йому. Інакше й бути не може доти, доки за партійними списками туди йдуть переважно олігархи, професійні чинуші та політикани. За нашим переконанням, підкріпленим досвідом роботи, лише масовий прихід у владу представників територіальних громад – справжніх патріотів, які люблять свою землю, є шляхом до позитивних змін в усіх напрямках розвитку суспільства. Це вони щоденно стикаються з проблемами буденного життя громадян, мусять розв’язувати їх і знають що заважає їх розв’язанню.

 

Політичну партію САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА створено саме для цього – щоб змінити обличчя влади, будувати її знизу догори, а не навпаки, як зараз. Наше кредо – якнайширший розвиток самоврядування. Саме тому партія відкрита для представників усіх професій і соціальних верств, якщо вони – небайдужі патріоти, яким несила далі жити за брудними правилами, нав’язаними владою, які більше не можуть миритися з чиновницько-олігархічним «бєспрєдєлом».

 

Якщо Вам болить чужий біль, якщо Ви – «біла ворона», здатна за будь-яких обставин прийти на допомогу іншому, якщо Ви власними справами сповідуєте принципи співчуття й добра – приєднуйтеся!

 

Можливо, Ви – представник малого чи середнього бізнесу, який адресно допомагає бідним родинам… Або правоохоронець чи викладач, якого за принципову позицію позбавили роботи… Або зоозахисник, який рятує тварин… Або Вам болить знищення природи чи спотворення історико-культурного обличчя наших міст… Хоч би ким Ви були, Вам – до нас, якщо Ви – небайдужій. І тоді можна бути певним, що, потрапивши до влади, Ви не зрадите інтересів свого народу. І не допустите до влади тих, хто вже довів свою безчесність.

 

Приєднуйтеся! Разом – переможемо! 

Голова Політичної партії

САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА                                                                              Віктор Бичихін

                                                                                                                                                

сайт розроблено компанією создать сайт