укр

рус

  eng

 

 


Вступити до партії


Підтримка партії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Ціни на газ повернуться на круги своя

В Україні з 1 серпня 2010 року підвищуються ціни на газ для населення і підприємств теплоенергетики.

Національна комісія регулювання електроенергетики своєю постановою від 13 липня збільшила на 50% відпускні ціни на природний газ для населення і ціну газу для підприємств теплоенергетики, які забезпечують опаленням і гарячим водопостачанням населення.

Партія САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА не стоїть осторонь важливих питань, адже у зв'язку з підвищенням цін на газ тарифи на теплопостачання і гаряче водопостачання зростуть на 20-25%.

Більшість людей будуть не в змозі вчасно оплачувати рахунки за житлово-комунальні послуги, що призведе до масової заборгованості по всій державі.

Щоб влада не змогла уникнути від відповідальності за цей непродуманий крок, партія САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА звернулася до Окружного адміністративного суду м. Києва з позовом про визнання незаконною Постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України № 812 від 13.07.2010 “Про затвердження Роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення, Міжнародного дитячого центру "Артек" і Українського дитячого центру "Молода гвардія", за якою з 1 серпня ціни на газ зросли на 50% - з 872,78 грн (1 USD - 7,9 UAH) до 1309,2 грн за тис. куб. м (з урахуванням ПДВ, збору у вигляді цільової надбавки, тарифів на транспортування і розподіл газу).

Приймаючи згадану постанову НКРЕ України порушила ряд Законів і процедуру прийняття нормативно правового акту.


ЗРАЗОК ПОЗОВНОЇ ЗАЯВИ

До Окружного адміністративного суду м. Києва, вул. Десятинна, 4/6 м.Київ 01025

Справа № 2-а 11647/10/2670
Суддя Головань О.В.

за позовом Задої Ю.М., Бичихіна В.М. Політичної партії САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА

до Національної Комісії регулювання електроенергетики України

про визнання незаконною Постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України № 812 від 13.07.2010 “Про затвердження Роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення, Міжнародного дитячого центру "Артек" і Українського дитячого центру "Молода гвардія".

прізвище, ім’я, по-батькові особи, що подає заяву
адреса
контакти (телефон, електронна адреса)

ЗАЯВА про вступ у справу третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивачів

В провадженні Окружного адміністративного суду м. Києва знаходиться адміністративна справа за позовом Задої Ю.М., Бичихіна В.М. Політичної партії САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА до Національної Комісії регулювання електроенергетики України про визнання незаконною Постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України № 812 від 13.07.2010 “Про затвердження Роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення, Міжнародного дитячого центру "Артек" і Українського дитячого центру "Молода гвардія".

Так, 13.07.2010 Національна Комісія регулювання електроенергетики України за підписом Голови Комісії С. Тітенка прийняла Постанову № 812 “Про затвердження Роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення, Міжнародного дитячого центру "Артек" і Українського дитячого центру "Молода гвардія".

Я є громадянином України, в установленому порядку зареєстрований (зареєстрована) у місті Києві за адресою: місто, вул.…………………………….., про що свідчить додана до цієї заяви засвідчена копія паспорту з відміткою про реєстрацію, а також учасником відносин у сфері житлово-комунальних послуг відповідно до частини другої статті 19 Закону України «про житлово-комунальні послуги».

Оскаржувана Постанова, виходячи з їх змісту, набирає чинності і вводяться в дію з 01.08. 20100 та висвітлені в засобах масової інформації, а саме у журналі «Офіційний вісник України» вiд 14.07.2010-2010р.,/№50/1/.
Вважаю, що вищезазначена Постанова прийнята з грубим порушенням діючого законодавства, проте на сьогодні житлово-експлуатаційні організації, житлово-будівельні кооперативи, об’єднання співвласників багатоквартирних будинків, інші балансоутримувачі жилих будинків усіх форм власності нараховуватимуть плату за житлово-комунальні послуги населенню і за газ згідно оскаржуваної Постанови.

Враховуючи, що рішення у даній адміністративній справі також вплине на мої права, свободи, інтереси та обов’язки, керуючись статтею 53 Кодексу адміністративного судочинства

Прошу суд:

залучити мене, (прізвище, ім’я, по-батькові), у якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивачів у адміністративній справі за позовом Задої Ю.М., Бичихіна В.М. Політичної партії САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА до Національної Комісії регулювання електроенергетики України про визнання незаконною Постанови Національної комісії регулювання електроенергетики України № 812 від 13.07.2010 “Про затвердження Роздрібних цін на природний газ, що використовується для потреб населення, Міжнародного дитячого центру "Артек" і Українського дитячого центру "Молода гвардія".


Додаток: належним чином завірена копія паспорту з відміткою про реєстрацію.

«____»______________2010р.

_____________підпис.


Відправляти в одному примірнику. Судовий збір та ІТЗ не сплачується.

 

<< Назад

сайт розроблено компанією создать сайт