укр

рус

  eng

 

 


Вступити до партії


Підтримка партії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Міністерство юстиції подало позов про закриття політичної партії
САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА


ПОЗОВ

ВIДЗИВ

ДОВIДКА ПРО ВИСУВАННЯ


ПОЗОВ ґрунтується на тому, що партія не брала участь у парламентських виборах останні 10 років.

2020 рік почався для політичної партії САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА з шокуючої новини – нас хочуть закрити, а діяльність припинити. Ми, у свою чергу, обурені тим, що Мінюст вирішило закрити працюючу партію, діяльність якої має реальні результати.

Причиною припинення діяльності політичної партії САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА Міністерство юстиції України вважає те, що протягом останніх десяти років ми не брали участь у парламентських виборах. Ми не погоджуємось з цією причиною, оскільки вважаємо, що чинне законодавство полишає народні партії можливості брати участь у голосуванні.

Через те, що наша партія САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА складається із простих людей - вчителів, психологів, простих робітників, ми не маємо мільйонних бюджетів, які необхідно вносити для участі у парламентських виборах. Наприклад, для кандидатів до Верховної Ради України в 2019 році застава складала більше чотирьох мільйонів гривень.

Ми вважаємо, що працеспроможність політичних організацій потрібно оцінювати за реальними діями, а не за їх бюджетом. Тому хочемо закцентувати увагу на деяких пунктах роботи, яка була проведена за останнє десятиліття.

19 лютого 2010 політична партія САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА та громадська організація "Кияни об'єднуємось" провели меморандум. У результаті чого було підписано домовленість про спільну співпрацю, спрямовану на розвиток дієвих механізмів місцевого самоврядування. Основа співпраці – практичність і концептуальність ідей, а не сліпе слідування політичній ідеології.

Разом з ГО "Кияни об'єднуємось" та іншими громадськими організаціями та громадськими обьеднаннями була проведена величезна робота для надання допомоги громадянам у створенні об’єднань та ефективних механізмів легітимного тиску на органи місцевого самоврядування. Сюди ж був включений контроль за ефективністю діяльності влади до спільної участі у виборах до місцевих органів влади.

15 жовтня 2010 року Політична партія САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА взяла участь у виборах до Київської обласної ради. Був сформований та висунутий партійний список. Крім цього, по 13 мажоритарних округах висувались кандидати від нашої Політичної партії до Київської обласної ради.

У 2014 році в Україні відбулося голосування на посаду Київського міського голови та депутатів Київської міської ради. Від політичної партії САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА висувалися кандидати Бичихін Віктор Михайлович, Шурко Олена Василівна, Сімоненко Ігор Валерьович, та інші.

Діяльність партії САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА не припинялася, хоча ми й не брали участь у парламентських виборах. Ми співпрацювали з громадськими організаціями та допомогали місцевому самоврядуванню.

Ми погоджуємось, що вибори – сильний інструмент для досягнення поставленних цілей та задач. Та чи заради виборів створюються партії? Ми вважаємо, що ні. Головне для нас – діяти, реально покращувати життя українців. Саме на це спрямована уся наша діяльність, усі сили та ресурси.

Чи справедливо припиняти роботу партії, яка не може дозволити собі робити мільйонні внески за участь у парламентських виборах, але активно працює і просуває інтереси народу? Більше чотирьох мільйонів гривень – саме стільки має внести партія задля участі у виборчому процесі. Чи це демократія і свобода діяльності партій, яку лобіює сучасна влада? Чи можуть прості люди, вчителі, робітники зібрати таку суму за сучасної економічної ситуації в країні?

Паралельно у нас виникає інше питання: чи не доцільніше витрати ці гроші на потреби суспільства? Це величезні гроші, які можна задіяти в будь-якій із соціальних галузей! Побудувати школу, зробити ремонт у лікарні, допомогти соціально не захищеним людям тощо. Натомість олігархія витрачає ці гроші на нікому не потрібні агітаційні матеріали. Користь від цього отримують лише її виробники.

За роки незалежності України змінилося досить багато президентів та політичних сил. Проте ні Кучма, ні Ющенко, ні Порошенко не «знищували» своїх конкурентів. Завжди і у всіх політичних сил було право висунути свою кандидатуру, для цього були можливості. Ніхто не перекривав партіям повітря.

На жаль, хоч влада в країні змінилася, одна закономірність залишається незмінною: хто має гроші, той має владу. Чесні громадяни завжди залишаються за бортом. Сучасним політикам не вистачає розуміння того, що управління країною – це не бізнес. За новими поправками в законах стоять зміни в долях мільярдів людей, наших співвітчизників. Замість того, щоб створювати нове, вкладати всі ресурси на покращення життя в Україні, олігархічна влада те й робить, що наживається на людях, на країні.

Якщо нова влада починається із винищення народних партій, то чим вона закінчить? Давайте не дамо остаточно виснажити нашу Україну!

сайт розроблено компанією создать сайт