укр

рус

  eng

 

 


Вступити до партії


Підтримка партії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Україні відбулися президентські та позачергові парламентські вибори

Новий президент України Володимир Зеленський розпустив діючий парламент на наступний день після інавгурації. Після чого було прийнято рішення про організацію та проведення позачергових виборів до Верховної Ради.

21 липня 2019 року в Україні відбулося позачергове голосування до Верховної Ради Україны IX скликання. На жаль, партія САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА не змогла взяти участь через велику заставу.
Цьогорічні вибори внесли жорсткі зміни в загальнополітичну ситуацію в Україні. Неочікуване рішення нового президента не залишило достатньо часу для підготовки. Тим більше, що цьогорічна застава для участі в виборах на посаду депутата у загальнодержавному окрузі складає 4 мільйони 173 тисячі гривень. Для одномандатного округу – 41 тисяча 730 гривень.
Таким чином участь народних партій у парламентських виборах була приречена на невдачу з самого початку. Влада змінюється, але простим людям пробитися серед олігархів і заможних чиновників залишається неможливим. З кожним роком сума застави збільшується в декілька разів, а можливості народних організацій зменшуються прямо пропорційно.
Позиція партії САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА залишається незмінною. Ми виступаємо за рівність прав і можливостей, за вільну демократію і справедливість. Ми проти влади олігархічних кланів і за силу народної думки.
Наша партія готова зробити вливання свіжих сил до складу виконавчої ради і органів самоврядування. Ми готові працювати, змінювати життя країни на краще. Проте, чи потрібно це новій владі?

сайт розроблено компанією создать сайт