укр

рус

  eng

 

 


Вступити до партії


Підтримка партії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Представники політичної партії САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА підтримали заходи у боротьбі з корупцією

2016 рік став наповненим реформами у політиці, як позитивними так і негативними. Одним із позитивних нововведень стало впровадження Е-декларацій для активної боротьби з корупцією серед чиновників.

Час колосальних змін на політичній арені – саме так можна охарактеризувати цьогорічні події. Перша із них – розвал коаліції та створення нової влади. На чолі оновленого парламенту став Володимир Гройсман, кандидатуру якого висунув Блок Петра Порошенко. Досить неочікувано, проте Арсен Яценюк погодився поступитися своєю посадою і в Україні з’явився новий голова парламенту.
Проте, ми хочемо акцентувати увагу на дуже важливій реформі – запровадження електронних декларацій. Відтепер ми зможемо у повному обсязі оцінити матеріальне становище наших чиновників. Раніше декларація про прибуток виглядала як документ з трьох листів А4, які заповнювалися від руки. Варто додати, що політики мали оприлюднювати свої декларації і раніше.
Зараз декларація – це 16 розділів інформації з найрізноманітнішими статтями прибутків, включаючи готівку, чого раніше ніхто з можновладців не афішував. Реакція спостерігачів на цю інформацію досить неоднозначна.
Політична організація САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА підтримує вжиті заходи, і власне ідею боротьби з корупцією. Ми вважаємо, що електронне декларування – важливий крок на шляху становлення чесної і справедливої влади. Проте не все - золото, що блищить. Дуже часто гарні наміри залишаються лише намірами і не перетворюються на дії. Лише час покаже, чи дійсно ефективні ці зміни.

сайт розроблено компанією создать сайт