укр

рус

  eng

 

 


Вступити до партії


Підтримка партії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

В Україні відбулися вибори Київського міського голови та депутатів Київської міської ради за новим законом

25 жовтня 2015 року в Україні відбулося голосування. На жаль, Київська регіональна організація Політичної партії САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА не взяла участь у місцевих виборах через нововведення і велику заставу.

Цьогорічні вибори внесли жорсткі зміни в загальноприйнятий устрій. З упевненістю можемо сказати, що справедливість і прозорість не стали ключовими принципами голосування. У рамках проведення місцевих виборів по всій країні, ситуація склалася таким чином, що переможець легко міг втратити своє місце у міській раді. Справа у пропорційній системі.
Працює вона досить своєрідно. Так, якщо депутат набрав достатню кількість голосів і пройшов до складу міської ради, його перемогу анулювала, якщо його політична партія не змогла перетнути 5% бар’єр.
Таким чином, до влади цього року прийшли зовсім не ті політики, яких хотіли би бачити українські громадяни, зокрема, кияни. Проте, таким чином з’явилося більше простору і можливостей для маніпуляцій і фальсифікацій.
Варто зауважити, що сумма цьогорічної застави, яку мусили вносити кандидати непосильна для народних партій. Саме тому до влади в черговий раз прийшли олігархічні клани.
Не дивно, що явка на цьогорічне голосування була низькою. Українці, які ще не пережили шок від трагедії під час «Революції гідності», зневірилися і просто не захотіли брати участь у черговому свавіллі провладних партій.
Ми щиро сподіваємось на те, що вільна демократія проявить себе найближчим часом, а справедливісь восторжествую. У свою чергу партія САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА буде покладати усі зусилля для покращення життя наших співвітчизників.

сайт розроблено компанією создать сайт