укр

рус

  eng

 

 


Вступити до партії


Підтримка партії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Київська регіональна організація Політичної партії САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА взяла участь у місцевих виборах

25 травня 2014 року в Україні відбулося голосування на посаду Київського міського голови та депутатів Київської міської ради. Перемогу отримала провладна партія «Удар», яку очолює Віталій Кличко.

За результатами голосування, зайняли лідерські позиції й увійшли до складу Київської міської ради такі партії: Український демократичний альянс за реформи, Радикальна партія Олега Ляшко та Всеукраїнське об’єднання «Самопоміч».
Від політичної партії САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА висувалися кандидати Бичихін Віктор Михайлович та Шурко Олена Василівна, Сімоненко Ігор Валерьович та інші. Багато киян віддали свої голоси на наших представників, але пікуп виборців, тотальні фальсифікації, та брак коштів на передвиборчу агітацію унеможливили прихід нових партій та нових облич до влади.
Попередньо, 26 квітня 2014 було проведено конференцію міської регіональної партії САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА з метою висування кандидатів у депутати Київської міської ради по багатомандатному виборчому окрузі міста Києва.
Ми чітко усвідомлюємо, що вибори – один зі способів досягнути поставленої мети. Проте наша організація не висунула списковий склад на голосування до обласної ради через збільшення розміру застави. Її розмір перекреслює саму можливість участі в голосуванні для народних партій.
Таким чином, до влади черговий раз приходять олігархи і можновладці. Через велику суму застави саме олігархічні клани отримують фінансовий контроль над політичним полем України. Нових людей, свіжу кров, партії з народу просто не підпускають до зони політичного впливу.
У ході роботи на виборчих дільницях, нашими однопартійцями було виявлено, що в дільничих комісіях немає достатнього контролю. Таким чином, ми не виключаємо вірогідності фальсифікації виборів по дільницях. Сподіваємося, контроль під час наступних голосувань буде більш жорсткий. Партія САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА буде усіляко сприяти тому, щоб усі вибори в Україні проходили чесно.

сайт розроблено компанією создать сайт