Вступити до партії


Підтримка партії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Статті

40 + 40, АБО ЖИТТЯ ТІЛЬКИ ПОЧИНАЄТЬСЯ

Я гадаю, що кожному з нас відоме почуття, коли хочеться повернутися у минуле, щоб змінити хід розвитку подій, звичайно, в кращий для нас усіх бік. Але кожен із нас розуміє, що машина часу – це зі світу фантастики. Але всерівно ми часто чуємо, і самі промовляємо, фразу: «Якби повернути час на декілька років назад – я би був/була розумнішим/ою, і все було б по-іншому».

продовжити>>

Ноу-хау Партії СУД

Якщо ви олігарх або просто маєте три квартири в Києві, то можете не читати цей матеріал. Якщо ж у вас три родини мешкає в одній квартирі або скоро ця перспектива, у зв’язку з тим, що діти стають дорослішими, чекає на вас, то ця інформація призначена вам.

Партія «САМОВРЯДНА УКАЇНСЬКА ДЕРЖАВА» виступає з ініціативою створення ЖБК у м. Києві з метою оздоровлення ситуації з «квартирним питанням».

продовжити>>

Історична доля України

Одна з причин, яка не дає можливості до інтенсивного всебічного розвитку (спурту) української держави – це відсутність сформованої державницької нації. В свою чергу, труднощі у формуванні нації, пов’язані не тільки із пострадянської спадщиною у викривленому світогляді громадян України, а і у тому факті, що сучасна українська нація формується не на базі одного етносу, а на, принаймні, двох основних, українського і російського.

продовжити>>

«Маски» або «Третя cила»

Мова не про відомий комедійний колектив. І не про рейдерскі захоплення об'єктів власності. А про маскаради у вітчизняній політиці. Хоча щось загальне між всіма трьома «видами діяльності» є. Політичні маски надіваються для маніпуляції суспільною свідомістю. Робиться це так. Якщо народ не дуже любить дві партії - вони об’єднуються в блок з новою назвою. Те, що у цих партій були різні ідеології, прихильники й супротивники - не має значення. Головне, що домовилися їхні лідери, побачивши нібито політичну доцільність..

продовжити>>

Історична місія Януковича

Що принесе Україні президентство Януковича? Для когось з новим Президентом пов’язана  надія на поліпшення життя, закінчення економічної кризи. А для когось, обрання Януковича – це тривога за державний суверенітет, за небезпеку поширення «донецьких методів» кримінальних розбірок на всю країну. Сподівання і побоювання, як одних, так і других дещо завищені. Янукович буде таким президентом, яким йому дозволять бути об’єктивні рамки історичних  умов та суб’єктивні замовлення  корпоративних чинників.

продовжити>> 

Організація місцевого самоврядування в адміністративному районі міста

У сучасній вітчизняній літературі, присвяченій дослідженню питань місцевого самоврядування, поширена цілком справедлива думка, що умовою формування засад партикулярного життя (яким лише й уможливлено зміцнення громадянського суспільства та ствердження демократичних норм суспільного устрою) є розвиток самоврядовної діяльності громад…

продовжити>>


Сучасні проблеми реалізації місцевого самоврядування

Суперечки навколо проблем місцевого самоврядування, його природи, оптимальних форм організації і взаємин з державною владою, які тривають уже не одне століття, мають під собою глибокий і різноплановий ґрунт. Їх нинішню актуалізацію спричинено тими фундаментальними змінами, що їх в останні десятиліття зазнає весь світ…

продовжити>>


Самоврядування у великих містах

Проблема оптимізації взаємодії місцевого самоврядування з державною владою, в контексті якої сьогодні є вкрай актуальною довга низка питань, пов’язаних із самим феноменом самоврядування, у сучасному світі становить чи не найдискусійнішу для фахівців різного профілю – політиків, правознавців, політологів, соціологів, спеціалістів з державного управління...

продовжити>>


Ціна неефективного державного управління у сфері місцевого самоврядування

Проблема ефективності державного управління є, мабуть, значущою для всіх демократичних країн і в будь-які часи. Однак сьогодні в Україні вона перетворилася на проблему номер один: надто дорогими є помилки в управлінських рішеннях у перехідний час, коли стереотипи віджилих взаємин між державними, суспільними й громадськими структурами продовжують...

продовжити>>


сайт розроблено компанією создать сайт