укр

рус

  eng

 

 


Вступити до партії


Підтримка партії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Прес-конференція в УКРІНФОРМі

 Прес-конференція в УКРІНФОРМі «Про  громадськи пляжі Києва» (9.06.2009р.) 

 

Організатор заходу - політична партія САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА.

У заході взяли участь:

  • голова політичної партії САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА Віктор Бичихін;
  • голова київської міської організації Всеукраїнського товариства охорони природи Микола Щепець;
  • голова Асоціації рибалок України Олександр Чистяков;
  • заступник генерального директора КП "Плесо" Олександр Таран;
  • представник товариства захисту підприємців Гідропарку Наталія Попсуй;
  • завідуюч пляжним господарством озера Тельбін КП "Плесо" Оксана Грачова.    

Учасники прес-конференції розкритикували дії нинішнього керівництва ДКП "Плесо" та виступили проти самовільної забудови пляжів і проти підготовки усіх об'єктів ДКП "Плесо" до можливої приватизації, включно з насосними станціями, та водоймами, що є стратегічними для міста Києва. Вони також звернулися з закликом "зберегти довкілля у Києві доступним для мешканців міста".

Голова партії САМОВРЯДНА УРКАЇНСЬКА ДЕРЖАВА Віктор Бичихін зазначив, що від імені партії до Києвської мерії було надіслано офіційного листа з приводу ситуації, що склалася навколо комунального підприємства «Плесо» та всередині нього. Одним з головних пунктів листа було терміново створити робочу групу у складі: депутати Київради, відповідні спеціалісти КМДА та підприємства «Плесо», представники громади міста Києва і громадських організацій для вивчення стану справ на підприємстві «Плесо». Також було запропоновано прийняти рішення з наступних питань:

1.     Дотримання законності у відносинах між виконавчим органом Київради - КМДА та підприємством «Плесо», виконання рішень судів тощо.

2.     Вирішення питань землевідводу та закріплення території земель водного фонду за підприємством «Плесо» з визначенням та затвердженням механізму подальшого землекористування.

3.     Уточнення програмних завдань підприємства «Плесо» на наступний рік з розробкою програми розвитку водного господарства міста, сфери комунальних послуг і належного відпочинку мешканців відповідних територій.

4.     Вирішення кадрового питання на підприємстві «Плесо» у відповідності з рішеннями судів, прокурорського протесту (відміна наказу на реорганізацію (скорочення) працівників підприємства  «Плесо»).

5.     Підписання розпорядження про скасування розпорядження Київського міського Голови про призначення Смикуна І.Г. директором підприємства «Плесо» від 06.09.2007р. № 503 та розпорядження від 01.09.2008р. № 350 «Про призначення генерального директора підприємства «Плесо».

6.     Зупинити процес приватизації: громадських пляжів і рятувальних станцій, зон відпочинку біля водойм; споруд очистки стічних вод, насосних станцій; парків і скверів, а також та ліквідації човнових станцій у межах міста Києва. 

 

Після прес-конференції в УКРІНФОРМі відбувся пікет біля КМДА на підтримку офіційного листа з приводу ситуації, що склалася навколо комунального підприємства «Плесо» та всередині нього.

Докладніше>>

 

 <<Повернутися

<<Вверх 

сайт розроблено компанією создать сайт