укр

рус

  eng

 

 


Вступити до партії


Підтримка партії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Новини

За моєю інформацією, на сьогодні указ Зеленського про розпуск Ради підтримують дев'ять суддів Конституційного Суду із 17.

14 червня, 2019, 12.12. Зеленський проти депутатів. Що скаже Конституційний Суд?

читати далі


Як завжди блискуче Константин Соловьев!

22.03.2019. Є основний закон Конституція України, статті якої чітко окреслюють алгоритм розвитку місцевого самоврядування, фундамента структури громадянського суспільства.

читати далі


«Трех человек достаточно, чтобы изменить Украину. Один должен быть готов сажать всех, кто ворует…».

24.02.2019. Правительство, которое боится сделать неверный шаг, рискует не сделать ни одного.

читати далі


На пост президента України претендують 44 людини - рекордна кількість учасників за всю історію президентських виборів. Максимально коротко про те, хто це і що вони пропонують виборцям.

11 лютого 2019. Центральна виборча комісія України в п'ятницю опублікувала остаточний список кандидатів у президенти, які візьмуть участь у виборах, запланованих на 31 березня цього року.

читати далі


"Чорна п'ятниця" - день розгону студентської майдану.
Фото зроблені власними кореспондентами партії СУД.

01 грудня 2013р. Кияни, обурені побиттям студентів і розгоном майдану, вийшли на мирну акцію в центрі столиці.

читати далі


Вибори пройдуть по сценарію Партії регіонів. Литвин витягнув, що міг

Верховна Рада ухвалила за основу проект закону про вибори місцевих рад від Партії регіонів.
За проект Олександра Єфремова проголосувало 246 депутатів. З них 169 від Партії регіонів, 19 - БЮТ, 8 - НУНС, 27комуністів, 19 від Блоку Литвина, 4 позафракційних.

читати далі


Зміни до закону про місцеві вибори прийнято

Позачергова сесія Верховної Ради України шостого скликання розпочалася з виконання національного гімну. У сесійній залі зареєструвалися 411 народних депутатів. Після цього сесія перейшла до розгляду головного питання порядку денного — внесення змін до Закону «Про вибори депутатів Верховної Ради Автономної Республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних і міських голів».

читати далі


ВР предложила продлить полномочия местной власти. Слово за КС

Верховная рада направила в Конституционный суд для получения заключения законопроект о внесении изменений в Конституцию Украины об увеличении срока полномочий сельских, поселковых и городских голов с 4 до 5 лет, определении 5-летнего срока полномочий депутатов Верховного совета Крыма, а также установлении 5-летнего срока полномочий депутатов местных советов всех уровней.

читати далі

Вибори 2010


Выше всех - Партия Регионов принесла выборы в жертву новой коалиции

В прошлый вторник Верховная Рада 250 голосами отменила запланированные на 30 мая выборы депутатов местных советов. Соответствующее постановление поддержали нардепы от ПР, КПУ, блока Литвина и половина фракции НУНС.

читати далі


Результаты выборов второй тур

Результати голосування

Опрацьовано 100.00% бюлетенів

читати далі


Результаты выборов первый тур

Результати голосування

Опрацьовано 100.00% бюлетенів

читати далі


Все схемы фальсификации выборов-2010

28.12.2009 р. Штабы кандидатов в президенты начали задействовать админресурс и прощупывают почву для подкупа избирателей. ВЛАСТЬ ПОРОЖДАЕТ ГОЛОСА Самая заметная и самая разнообразная часть технологий нарушений свободы выбора — использование админресурса для давления на избирателя.

читати далі


ЦИК не готовится ко второму туру выборов

28.12.2009 р. Оснований для срыва выборов нет, утверждает заместитель председателя ЦИК Андрей Магера. По его словам полностью обеспечено финансирование избирательного процесса в 2009 году, однако существуют некоторые неточности по финансированию президентских выборов в 2010 году.

читати далі


Европа согласна на любой результат президентских выборов-2010

21.12.2009 р. Результаты президентских выборов в Украине не смогут повлиять на дальнейшее развитие отношений Киева и Брюсселя. Об этом заявил президент Европейского парламента Ежи Бузек в интервью журналистам. "Я верю, что Украине нужна поддержка и помощь Европейского Союза, особенно во время кризиса.

читати далі


20.11.2009 р. Центральная избирательная комиссия зарегистрировала певца Михаила ПОПЛАВСКОГО доверенным лицом кандидата в Президенты Виктора

читати далі


Німецький експерт: Україна - це політичне мінне поле

У сьогоднішньому номері Frankfurter Rundschau опубліковане інтерв`ю з Кішором Шрідаром, главою київського бюро інституту з вивчення громадської думки IFAK. В Україні політична криза. На жаль, зізнається експерт, Захід може допомогти країні тільки побічно. На початку грудня відбудеться саміт Україна-ЄС, мова на якому піде про перспективи тіснішої співпраці.

читати далі


Опоздавший кандидат Щетинин

Центральная избирательная комиссия разрешила гражданину Сергею ЩЕТИНИНУ подать документы на регистрацию его кандидатом в Президенты Украины. Как передает корреспондент УНИАН, такое решение ЦИК приняла в связи с постановлением Высшего административного суда, которым ЦИК обязано разрешить или отказать гражданину С.ЩЕТИНИНУ подать документы в ЦИК на регистрацию его кандидатом в Президенты.

читати далі 


ЦВК завершила реєстрацію: на вибори йдуть 18 кандидатів

Центральна виборча комісія завершила офіційну реєстрацію кандидатів на пост Президента України, зареєструвавши 18 кандидатів.

Як передає кореспондент УНІАН, зокрема, згідно з календарним планом, ЦВК завершує реєстрацію кандидатів у Президенти України 13 листопада - за 64 дні до дня голосування.

читати далі


ЦВК зареєструвала ще одного кандидата в Президенти

11.11.2009 р. Центральна виборча комісія зареєструвала мера Ужгорода, самовисуванця Сергія РАТУШНЯКА кандидатом на пост Президента України.

Як передає кореспондент УНІАН, таке рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні ЦВК одноголосно.

читати далі


ЦВК завернула одразу 15 кандидатів у президенти

11.11.2009 р. Центральна виборча комісія відмовила 15 громадянам у реєстрації кандидатами на пост Президента України.Так, Центрвиборчком не зареєстрував Олександра ГОРДІЙЧУКА, Олену ОСНАЧ, Олександра ЛУЗАНА (Слов’янська партія), Ганну КОСТІВ, Олександра ВАЩЕНКА, Олександра ОГОРОДНІКОВА, Василя ГАНДУЛЮ, Юлію ПЕТЛЬОВАНУ, Петра РЕКАЛА, Анатолія ПОЛІЩУКА, Михайла ГАМАНЮКА...

читати далі


ВР погодилася на пропозиції Ющенка щодо закону про вибори

04.11.2009 р. Верховна Рада України ухвалила в першому читанні проект закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з питань виборів Президента України», внесений Президентом України Віктором ЮЩЕНКОМ. Як передає кореспондент УНІАН, за таке рішення проголосували 227 народних депутатів із 435 зареєстрованих у залі.

читати далі


Документи на реєстрацію в ЦВК подав Василь Противсіх

03.11.2009 р. до Центральної виборчої комісії подав документи на реєстрацію кандидатом у президенти України Василь ПРОТИВСІХ. Про це УНІАН повідомили у прес-службі ЦВК. В. ПРОТИВСІХ - житель Івано-Франківської області, самовисуванець і до зміни паспорту 2 жовтня 2009 року мав прізвище ГУМЕНЮК.

читати далi


Тягнибок їздить на Toyota Land Cruiser (декларація кандидата)

03.11.2009 р. Центральна виборча комісія оприлюднила декларацію про доходи кандидата у Президенти України Олега ТЯГНИБОКА. Як передає кореспондент УНІАН, згідно з оприлюдненими на сайті ЦВК документами, О.ТЯГНИБОК у 2008 рік заробив 188 тис. 596,82 грн. З цих коштів 181 тис. 748,32 грн. – заробітна плата та 6848,5 грн. – страхове відшкодування.

читати далi


ЦВК зареєструвала ще двох кандидатів у президенти

02.11.2009 р. Центральна виборча комісія зареєструвала лідера Партії вільних демократів Михайла БРОДСЬКОГО та голову організації «Народна армія спасіння», депутата Київської міської ради Олександра ПАБАТА кандидатами у президенти України. Як передає кореспондент УНІАН, відповідні рішення ЦВК ухвалила сьогодні на своєму засіданні одноголосно.

читати далi


ЦВК спровадила претендента у кандидати, який не знає Шаповала

31.10.2009 р. Центральна виборча комісія відмовила Зауру АББАСОВУ Джаванши-Огли в реєстрації кандидатом у президенти України. Як передає кореспондент УНІАН, таке рішення члени ЦВК прийняли одноголосно сьогодні на своєму засіданні. ЦВК мотивувала своє рішення тим, що документи, подані З.АББАСОВИМ, не відповідають встановленим законом вимогам.

читати далі


ЦВК зареєструвала Тимошенко кандидатом у президент

31.10.2009 р. Центральна виборча комісія зареєструвала прем`єр-міністра України Юлію ТИМОШЕНКО кандидатом на пост Президента України.

Як передає кореспондент УНІАН, таке рішення було прийняте на сьогоднішньому засіданні ЦВК одноголосно.

У поданих Ю.ТИМОШЕНКО документах Центрвиборчком не знайшов порушень.

читати далі


ЦВК відмовила п’ятьом бажаючим стати кандидатами у президенти

Центральна виборча комісія відмовила у реєстрації кандидатами у президенти України п’яти особам, які подали відповідні документи.

Як передає кореспондент УНІАН, такі рішення були прийняті ЦВК сьогодні на засіданні одноголосно. Відмовлено у реєстрації Леоніду КУЛИЧЕНКУ, Анатолію СУБОТІНУ, Анатолію ПОЛІЩУКУ, Олексію ГОНЧАРЕНКУ, Володимиру МЕЛЬНИКУ.

читати далі


ЦИК зарегистрировал уже 7 кандидатов в президенты

Президентские выборы состоятся 17 января 2010 года. В настоящее время сотрудники ЦИК принимают документы. На 27.10.2009 г. зарегистрированы уже семь кандидатов. Во вторник ЦИК вручил удостоверения кандидатов в президенты известному банкиру Сергею ТИГИПКО и народному депутату Инне БОГОСЛОВСКОЙ.

читати далі


Рада призначила чергові вибори

20.10.09 р. Верховна Рада України ухвалила за постанову “Про призначення чергових виборів депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів у 2010 році”. Як передає кореспондент УНІАН, “за” проголосувало 390 із 431народних депутатів України, зареєстрованих в сесійній залі. Відповідно до постанови, чергові вибори депутатів місцевих рад та сільських, селищних, міських голів призначено на неділю, 30 травня 2010 року. 

читати далі


Понеділок, 19 жовтня в Україні стартовали вибори Президента

У понеділок, 19 жовтня, в Україні офіційно розпочалася кампанія з виборів Президента України. Згідно з Календарним планом основних організаційних заходів з підготовки та проведення виборів Президента України, оприлюдненого Центральною виборчою комісією, перший день терміну виборчого процесу – 19 жовтня 2009 року.

читати далі

 

Новини та коментарі

Кабмін не допустить скорочення пенсій через закон про соцстандарти

26.11.2009 р. Кабінет Міністрів України ухвалив рішення зберегти доплату до пенсій у розмірі 28 грн. 40 копійок, що діє з 1 жовтня 2009 року до пенсій, які нараховуються з 1 листопада з урахуванням прийнятих Верховною Радою нових мінімальних стандартів і змін до Державного бюджету 2009 року.

читати далі


ЦВК урізала свої витрати на 17 мільйонів

Центральна виборча комісія скоротила витрати на організацію та проведення президентських виборів на 2009 рік на 17 млн. 265 тис. 800 грн. Як передає кореспондент УНІАН, таке рішення було прийнято на сьогоднішньому засіданні ЦВК. Центрвиборчком мотивував своє рішення тим, що коли проводив розрахунок коштів на передвиборчу кампанію, очікувалося, що кандидатів у президенти буде 30, але їх зареєструвалося лише 18.

читати далі


Україна увійшла до списку країн, найризикованіших для інвесторів

22.11.2009 р. Україна увійшла до списку найризикованіших для інвесторів країн. Про це йдеться у дослідженні лондонської компанії Credit Market Analysis, передає телеканал “24”. Зокрема, за оцінками аналітиків, найбільший ризик для інвесторів представляють державні облігації України, Аргентини, Венесуели, Латвії, Ісландії, Литви, Казахстану, Лівану та Росії.

читати далі


Янукович надеется на более тесное сотрудничество с "Единой Россией"

Партия регионов заявила, что возлагает большие надежды на укрепление сотрудничества с Всероссийской политической партией "Единая Россия".В частности, вчера, 21 ноября, лидер партии Виктор Янукович принял участие в 11 съезде "Единой России" в Санкт-Петербурге."С "Единой Россией" мы сотрудничаем уже много лет, и надеемся, что это сотрудничество в будущем только укрепится", - отметил ЯНУКОВИЧ

читати далі


Рада повернула Тимошенко її бюджет

Верховна Рада України проголосувала за постанову «Про повернення на доопрацювання проекту закону України про державний бюджет України на 2010 рік».Як передає кореспондент УНІАН, “за” проголосував 241 із 433 народних депутатів, зареєстрованих у сесійній залі. За дане рішення проголосували майже у повному складі фракції Партії регіонів, КПУ та Блоку Литвина, а також 23 народних депутати від НУ-НС. Не голосувала у повному складі фракція БЮТ.

читати далі

Леся Гонгадзе дала згоду на огляд черепа, який може належати її сину

20.11.09 р. Леся ГОНГАДЗЕ дала згоду і збирається до Києва на огляд черепа, який, за даними Генеральної прокуратури, може належати її сину Георгію ГОНГАДЗЕ .Мати журналіста розраховує отримати фрагменти знахідки для приватної експертизи, повідомляє “Німецька хвиля”.

читати далі

 


Тимошенко поїхала на зустріч с Путіним

19.11.09 р. Прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО відбула з дводенною робочою поїздкою до Ялти.Як передає кореспондент УНІАН, у ході поїздки Ю.ТИМОШЕНКО 19 листопада проведе зустріч з прем`єр-міністром Росії Володимиром ПУТІНИМ, після чого відбудеться п`яте засідання Комітету з питань економічного співробітництва українсько-російської міждержавної комісії під головуванням прем`єр-міністрів двох країн.

читати далі


Ющенко назвав свого кандидата у міністри оборони

16.11.09 р. Президент України Віктор ЮЩЕНКО обіцяє, що в найближчі дні внесе подання на призначення Юрія ЄХАНУРОВА міністром оборони.

Як передає кореспондент УНІАН, про це В.ЮЩЕНКО повідомив в інтерв’ю українським журналістам. «Я це подання зроблю буквально завтра», - сказав В.ЮЩЕНКО. За його словами, відставка Ю.ЄХАНУРОВА з посади міністра оборони свого часу була ініційована прем`єр-міністром через звинувачення у корупції.

читати далі


За новим законом, мітинги мають проходити як військові паради

Експерти вважають антидемократичним ухвалений Верховною Радою у першому читанні проект Закону “Про порядок організації і проведення мирних заходів”. Про це вони повідомили на прес-конференції в УНІАН. Зокрема, виконавчий директор Української Гельсінської спілки з прав людини Володимир ЯВОРСЬКИЙ зазначив, що цей законопроект містить неконституційні обмеження... 

читати далі


Продажі Таміфлю принесли виробникові мільярд доларів

Доходи компанії Roche від продажу препарату "Таміфлю" становлять близько 1 млрд доларів. Продажі Таміфлю, який сьогодні вважається одним з найбільш ефективних препаратів проти грипу, з моменту появи нового вірусу A/PN1 в квітні цього року зросли в 10 разів. Завдяки паніці серед населення через новий вірус грипу збільшують свої доходи і прибутки інші фармацевтичні компанії, які, окрім ліків, виробляють, наприклад, маски, пише Puls Biznesu.

читати далі


Виробники вакцини від A/PN1 не хочуть відповідати за її дію?

Міністр охорони здоров’я Польщі Єва КОПАЧ вважає масовану критику міністерства за відмову від закупівлі вакцини проти грипу A/PN1 до завершення клінічних досліджень щодо її безпечності бажанням виробників „швидко заробити” на її продажах.

читати далі


Грип забрав життя 174 українців

10.11.2009 р. кількість померлих від наслідків грипу і ГРВІ в Україні зросла до 174 осіб.

За останніми даними МОЗ, станом на 9 листопада кількість жертв епідемії збільшилася на 19 осіб, 2 з яких вагітні та породілля. Зокрема 11 осіб померло у Львівській, та по 1 у Запорізькій, Івано-Франківській, Київській, Полтавській, Тернопільській, Харківській, Чернігівській областях та м.Київ.

читати далі


Сьогодні - День української мови

09.11.2009 р. Президент України Віктор ЮЩЕНКО привітав співвітчизників з Днем української писемності та мови.Як ідеться у зверненні, текст якого розміщено на офіційному сайті Президента, «наша мова належить до тридцяти найпоширеніших мов світу. Наше письменство має тисячолітню традицію – від літопису Нестора й «Слова о полку Ігоревім» до Григорія Сковороди, від Івана Котляревського, Тараса Шевченка й Івана Франка до нашого часу.

читати далі


Таміфлю - надто запізно?

Експерти Всесвітньої організації охорони здоров’я оцінюють ситуацію з грипом на Прикарпатті як контрольовану. Про це повідомила на брифінгу заступник начальника Головного управління охорони здоров’я Івано-Франківської облдержадміністрації Зоя ЦІХОНЬ. Як передає кореспондент УНІАН, за її словами, експерти ВООЗ на Прикарпатті працювали в субота і неділю.

читати далі


Ющенко: підстав для надзвичайного стану немає

Президент України Віктор ЮЩЕНКО заявляє, що підстав для введення в Україні надзвичайного стану немає. Про це Глава держави сказав в інтерв’ю «5-му каналу» в неділю. «Я взагалі проти, щоб країна завмирала, щоб країна обмежувала свою життєдіяльність», - наголосив В.ЮЩЕНКО. Водночас він наголосив, що йому б хотілось аби уряд вживав адекватні до ситуації дії, а не піарився.

читати далі


Понеділок – останній день для кандидатів у президенти

У понеділок – останній день подання до ЦВК документів кандидатів у президенти.

Про це в ефірі телеканалу Інтер заявив член ЦВК Андрій Магера.

Він уточнив, що 6 листопада "сплив строк не подання документів, а висування кандидатів політичними партіями і блоками".

читати далі


ВООЗ прогнозує в Україні три хвилі грипу A/PN1

05.11.2009 р. Спаду захворюваності на грип в Україні слід очікувати після масової вакцинації населення, прогнозує Всесвітня організація охорони здоров`я (ВООЗ). Керівник бюро ВООЗ в Україні Ігор ПОКАНЕВИЧ називає введення карантину й вакцинацію головними чинниками зупинення розповсюдження територією України грипу A/PN1 ("свинячого" грипу), повідомляє "Німецька хвиля".

читати далі


Грип забрав життя 96 українців

05.11.2009 р.В Україні від грипу та його ускладнень померло 96 людей заявила на засіданні Верховної Ради голова Комітету ВР з питань охорони здоров’я Тетяна БАХТЕЄВА.Як передає кореспондент УНІАН, за її словами, серед померлих 6 лікарів, 7 вагітних і 9 дітей. Під час доповіді проекту постанови про першочергові заходи протидії поширенню пандемічного грипу в Україні Т.БАХТЄЄВА зазначила...

читати далі


Як відрізнити грип від ГРВІ

Поширенню епідемії грипу та ГРВІ в Україні посприяли несприятливі погодні умови – спочатку тепло до +15, а потім - різке похолодання зі снігом. Про це повідомив голова Національної ради з питань охорони здоров’я при Президентові України професор Микола ПОЛІЩУК сьогодні на прес-конференції в УНІАН.

читати далi


Тимошенко веліла платити медикам понаднормові

03.11.2009 р. Прем`єр-міністр України Юлія ТИМОШЕНКО доручила Міністерству охорони здоров’я розробити механізм виплати компенсації медпрацівникам, які працювали понаднормовий робочий час на лікуванні хворих на грип і ГРВІ. Як передає кореспондент УНІАН, таке доручення Ю.ТИМОШЕНКО дала сьогодні на нараді в Івано-Франківську, на якій розглядався стан епідеміологічної ситуації в Івано-Франківській області.

читати далі


Доктор Комаровський: Свинячий грип як дзеркало, в якому видно все

Усі ці нібито противірусні засоби, інтерферони, вітаміни, все, що в аптеках зникло і чим уряд обіцяв їх наповнити, – усе це ліки з недоведеною ефективністю... Я збирався написати про грип за день-два – хотілося дочекатися хоч якоїсь об`єктивної інформації. Але щойно розмовляв із знайомою медсестрою. Їй подзвонив начальник і сказала: завтра на роботу принеси три маски.

читати далі


Верховна Рада внесла зміни до Держбюджету

Верховна Радаухвалила Закон «Про внесення змін до Закону України «Про державний бюджет України на 2009 рік». Як передає кореспондент УНІАН, за проголосували 235 із 441 народного депутата, зареєстрованого у сесійній залі. Під час першої спроби голосування за даний закон ВР не змогла його ухвалити...

читати далі


Верховна Рада ухвалила закон про організацію своєї діяльності

Верховна Рада України ухвалила Закон України “Про організацію і порядок діяльності Верховної Ради України”. Як передає кореспондент УНІАН, за ухвалення відповідного рішення проголосували 366 народних депутатів з 431 зареєстрованого в сесійній залі. Закон складається з 3 статей. Зокрема передбачено, що організація і порядок діяльності Верховної Ради України встановлюються Конституцією України, законами України...

читати далі

 

Київ


Київські школи та виші відкриються у середу

З наступної середи, 25 листопада, будуть поновлені заняття в усіх столичних навчальних закладах та відновлена робота дитячих дошкільних закладів.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Київської міської державної адміністрації з посиланням на першого заступника голови КМДА Ірену КІЛЬЧИЦЬКУ, таке рішення було прийнято сьогодні на засіданні надзвичайної протиепідемічної комісії при Кабінеті міністрів України. 

читати далі


“Київводоканал” заявляє про загрозу припинення стабільного водопостачання жителів столиці

18.11.09 р. ВАТ "АК "Київводоканал" попереджає про загрозу припинення стабільного водопостачання жителів столиці. Про це йдеться у відкритому листі голови правління – генерального директора ВАТ «АК «Київводоканал» Ярослава ФІЛАТОВА та голови об’єднання первинних профспілкових організацій комапнії Валерія АЗМАНОВА до Київської міської державної адміністрації з проханням запобігти загрозі життезабезпечення столиці.

читати далі


Київське метро залишає лише один вид річних проїзних

11.11.2009 р. У Київському метрополітені скоротили різновиди річних проїзних квитків, залишивши лише той, який забезпечує проїзд пасажира починаючи з 1 січня й закінчуючи 31 грудня.Про це УНІАН повідомила керівник прес-служби КП “Київський метрополітен” Надія ШУМАК.

читати далі


У Києві - перша смерть від грипу

Прем`єр-міністр Юлія ТИМОШЕНКО заявила, що в Києві одна людина померла від грипу А/PN1. За її словами, вона тільки що одержала підтвердження смерті від свинячого грипу від міністра охорони здоров`я Василя КНЯЗЕВИЧА. Перший заступник голови Київської міської державної адміністрації Ірена КІЛЬЧИЦЬКА повідомила, що вчора померла жінка від пневмонії.

читати далі


Черновецький хоче обмежити в'їзд до Києва

Влада Києва готує лист до уряду з проханням під час епідемії грипу обмежити в’їзд у столицю. Як передає кореспондент УНІАН, відповідне доручення про підготовку звернення дав Київський міський голова Леонід ЧЕРНОВЕЦЬКИЙ під час засідання оперативного штабу по боротьбі з розповсюдженням епідемії грипу, що діє при Київській міській державній адміністрації.

читати далі


Столичні приміські поїзди пустять за зміненим маршрутом

Південно-Західна залізниця (ПЗЗ) продовжує виконувати дорожньо-ремонтні роботи на перегоні Дарниця–Київ-Московський, у зв`язку з чим 3 і 5 листопада 2009 року ряд електропоїздів курсуватимуть за зміненим маршрутом. Про це УНІАН повідомили у прес-службі ПЗЗ.

 

читати далі


Тарифи на ЖКП у Києві знизять не 3 й листопада, а з 1 січня?

Київська влада планує знизити тарифи на житлово-комунальні послуги не з 1 листопада 2009 року, а з 1 січня 2010 року. Про це йдеться в оприлюднених на офіційному сайті Київської міської державної адміністрації проектах відповідних розпоряджень. Як зазначено у преамбулах, вказані проекти розпоряджень про впровадження нових тарифів...

читати далі

 

Регіональні новини


За тиждень у Кіровоградській області розкупили тримісячний запас ліків

Протягом першого тижня, після оголошення в Україні епідемії грипу, в аптеках Кіровоградської області населення розкупило тримісячний запас лікарських засобів і медичних препаратів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це на прес-конференції повідомив в. о. першого заступника начальника управління податкової міліції ДПА в області Анатолій КУРУП.

читати далі


Епідемію грипу і ГРВІ оголошено в Черкасах

У Черкасах оголошено епідемію грипу та ГРВІ. Таке рішення сьогодні прийняла надзвичайна протиепідемічна комісія Черкаського міськвиконкому, повідомив кореспонденту УНІАН перший заступник міського голови Черкас Микола ШКАРАБУРА. Підставою для такого рішення стало те, що станом на 4 листопада у Черкасах було зареєстровано 4086 випадків захворювань на ГРВІ та грип. Інтенсивний показник на 100 тис. населення склав 1411,6, що в 1,7 рази перевищує значення епідемічного порогу.

читати далі


Карантинні заходи введено ще в одній області

Голова Кіровоградської облдержадміністрації Володимир МОВЧАН підписав розпорядження про введення з 4 листопада на території області карантинних заходів по грипу та гострих респіраторних інфекціях. Як передає кореспондент УНІАН, про це повідомляє офіційний сайт Кіровоградської ОДА.

 

читати далі


На Донеччині за добу додалося 7600 хворих

05.11.2009 р. У Донецькій області за минулу добу зареєстровано 7,6 тис. випадків захворювання населення на грип і ГРВІ. Про це УНІАН повідомили в Донецькій обласній санітарно-епідеміологічній станції. Згідно з повідомленням, зростання захворюваності відзначається в м Донецьк, Маріуполь, Горлівка, Краматорськ, а також Мар’їнському, Ясинуватському, Волноваському районах.

читати далi


У Черкасах часник злетів до 55 гривень за кг

У Черкасах вартість часнику досягла 55 грн. за кілограм. На черкаському оптовому овочевому ринку за кілограм дрібного часнику просять 40 гривень за кілограм, за крупний хочуть 55 грн. Часник можна купити лише на кількох ятках зі 160. Ще тиждень тому вартість часнику коливалася від 8 до 11 грн.

читати далi


На Івано-Франківщині оголосили найвищий рівень небезпеки

На Івано-Франківщині з 2 листопада оголошено найвищий рівень небезпеки розповсюдження грипу. Як передає кореспондент УНІАН, таке рішення ухвалила сьогодні Івано-Франківська обласна надзвичайна протиепідемічна комісія на розширеному засіданні, на якому обговорювалась ситуація з розповсюдженням на території області грипу і ГРВІ.

читати далі


У Вінницькій області зафіксовано першу смерть від пневмонії

У Вінницькій області з початку введення карантинного режиму зафіксований перший випадок смерті від пневмонії. Як передає кореспондент УНІАН, про це на прес-конференції повідомив голова Вінницької облдержадміністрації Олександр ДОМБРОВСЬКИЙ.

 

читати далі

 

сайт розроблено компанією создать сайт