укр

рус

  eng

 

 


Вступити до партії


Підтримка партії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наш правовий досвід

    ДОПОМОГА ГОЛОВАМ ОСББ ТА ЖБК

1. Проблема: 13 січня 2009 року до партії Самоврядна УКраїнська Держава звернувся мешканець м. Біла Церква Голова ОСББ «ТРУД»  Василенко Віктор Федорович з проханням допомогти вирішити питання з прибудинковою територією. Після подання документів на приватизацію прибудинкової території Василенко Віктор Федорович отримав офіційну відмову. Після чого частину території, яка раніше надавалась в оренду ОСББ «ТРУД», розпорядженням Міської Ради намагались відібрати, порушуючи попередні рішення.

Наші дії та результати: зараз наш юрист складає судовий позов до голови Білоцерківської міської Ради на відміну розпорядження про зменшення прибудинкової території.

 

 

2. Проблема: 5 квітня 2009 року до нас звернулась мешканка м. Суми Голова ОСББ «Будинок на  набережній» Кознієнко Ніна Іванівна з проханням надати юридичну пораду  з питання про включення її ОСББ до Реєстру неприбуткових організацій. ОСББ «Будинок на набережній» було  зареєстровано за типовим статутом. 30 березня 2009 року від Державної податкової інспекції в м. Суми  Ніна Іванівна отримала  рішення № 48 про відмову у включенні організації до Реєстру неприбуткових організацій (установ).

Наші дії та результати: після отримання юридичної консультації (яку надав наш юрист), були внесені зміни до Статуту ОСББ. На даний момент ОСББ «Будинок на набережній» включено до Реєстру неприбуткових організацій.

 

 

3. Проблема: 15 квітня 2009 року звернулась мешканка м. Києва Голосіївського району Голова ОСББ «Віта Литовська» Данилова Світлана Олександрівна. ЖЕК «АВТОДОР» відмовив в передачі на баланс будинку ОСББ "Віта Літовська".

Наші дії та результати: на даний час надаються консультації з цього питання.

 

 

4. Проблема: 5 жовтня 2009 року звернувся мешканець м. Севастополя Валерій Григорович з проханням допомогти створити та зареєструвати ОСББ в м.Севастополі.

Наші дії та результати: на даний час нашим юристом надаються поради.   

 

Якщо Ви зіштовхнулися з проблемами щодо:

  • створення та реєстрації ОСББ та ОСН;
  • зміни статусу ОСББ;
  • приватизації прибудинкових територій;
  • передачи будинків на баланс ОСББ та ЖБК;
  • включення ОСББ в Реєстр неприбуткових організацій;
  • інші проблеми пов’язані з господарюванням в ОСББ, ЖБК та ОСН

Ви можете зв’язатися з нами, надіславши інформацію та запитання на електронну пошту pp_sud@ukr.net або  за поштовою адресою 01004, м.Київ, бульвар Шевченка буд.4Б, офіс 5.

 

 

сайт розроблено компанією создать сайт