укр

рус

  eng

 

 


Вступити до партії


Підтримка партії

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Агитаційна робота в Івано-Франковську

Агитаційна робота в Івано-Франковську

 

Інформаційний простір бере свій початок ще з часів утворення общин. Люди в своїх спілкуваннях відкривали для себе завжди якесь нове зерно інформації. Ті чи інші новітні події, чи навіть прості технології, розширювали людську свідомість і ставлення до їх впроваджень. Одній людині, щоб щось нове чи своє застосувати, потрібний довгий період  часу, який буде витрачено, в першу чергу, на забезпечення інформаційного простору.   Доволі часто можна почути смішний, на перший погляд аргумент на предмет популярності курячих яєць: « курочка знесла яєчко і тут же дає всім про це знати».

Тому кожна започаткована справа потребує інформаційного простору. Чим більше, чіткіше і захоплююче буде надана повна інформація про те, що пропонується, тим більше стане зацікавлених осіб. А дальше починає діяти ланцюгова реакція передачі почутого іншим і т. д.

Свою роботу по ознайомленню населення про створення нової Політичної партії САМОВРЯДНА УКРАЇНСЬКА ДЕРЖАВА в Україні ми почали спочатку з самих себе. Ознайомилися самі з Статутом партії і її програмними засадами, самі навчилися і провели навчання з нашими агітаторами як вести себе в широкому крузі людей, як реагувати на різні питання і можливі провокаційні дії і з цим невеличким запасом пішли в маси. Розробили відповідні рекламно-агітаційні щити і виготовили їх в кольорі, отримали затверджені міською владою відповідні  місця розміщення наших агітаторів і час їх роботи та почали інформаційну роботу в масах. При  випусках наших газет, агітатори спочатку самі в короткому огляді  номера знайомили прохожих і тільки після цього вручали їм газети. Через якийсь час люди вже питали коли буде свіжий номер газети і чи буде на газету підписка.

Звичайно,  за час  такої роботи бувають різні випадки поведінки людей. Одні прихильно відносяться до цього, другі по різному можуть реагувати. Особливо недоброзичливо інколи поводяться прихильники інших політичних партій. Бувають і скептики. Основне в цій справі не піддаватися на те, щоб не виникали під час роботи конфліктні стосунки. Тут потрібний спокійний тон та аргументоване переконання необхідності такого напрямку роботи партії, а саме впровадження місцевого самоврядування, яке вже так давно працює в розвинутих країнах.

Більше всіх питань є питання про керівників партії в столиці і в інших областях, хто стоїть в верху партійної піраміди. Виходячи з цього, зараз ми розробляємо повний інформаційний щит про керівництво партії і роль її у впровадженні  повного місцевого самоврядування.  

Інформація від Жураківського М.Д.,

голови обласної партійної організації в м. Івано-Франковськ

 

 <<Повернутися

<<Вверх 

сайт разработан компанией создать сайт